Výroba obrúčiek

Zlatnícka výroba

Všetky obrúčky ponúkané na tejto stránke zároveň aj vyrábame vo vlastnej zlatníckej dielni, takže sa nepýšime cudzím perím. Nie sme len sprostredkovatelia výroby tak, ako niektoré stránky na internete. Vďaka tomu Vám vieme poskytnúť najlepšiu cenu na Slovenskom trhu za svadobné obrúčky - výsledná cena je bez marží sprostredkovateľov, ktorí sú schopní často pýtať nezmyselne nafúknuté ceny - napr. 15 €/gravír alebo 100 €/ 1,5 mm briliant. Svadobné obrúčky vyrábame pod dohľadom Puncového úradu, preto nemusíte mať obavy o rýdzosť alebo kvalitu materiálu. Výrobe svadobných obrúčiek sa venujeme už viac ako 10 rokov. Zlaté plechy nakupujeme od tuzemských certifikovaných dodávateľov a všetky brilianty sú označené certifikátom pravosti.

Na čo si dať pri výbere obrúčiek pozor?

Cena:

Cena za svadobné obrúčky je plne závislá od hmotnosti hotového výrobku. Koľko gramov, taká cena. Pri výbere svadobných obrúčiek sa opýtajte konkurencie, koľko gramov bude mať hotová obrúčka. Cenu si vydeľte hmotnosťou a dostanete cenu za gram - garantujeme Vám, že výsledná cena určite nebude 45 €/g žltého zlata a 46,- € za gram bieleho, červeného alebo kombinovaného zlata ako u nás. My fúkané obrúčky nevyrábame - všetky obrúčky sú z plného zlata. Obrúčky z fúkaného zlata sú takmer neopraviteľné.

Punc:

Na internete sa začali objavovať svadobné obrúčky dovezené zo zahraničia - najmä z Turecka alebo z Talianska. Takéto obrúčky sú bez možnosti akejkoľvek zmeny v objednávke - nie je to výroba na mieru, je to šablónová výroba na objem. Napriek tomu, že nedosahujú kvalitu našich obrúčiek (nekvalitná povrchová úprava bieleho zlata, nemožnosť zmenšiť obvod kvôli zle galvanizovanému povrchu), ich cena je vyššia ako u nás. Všímajte si, či sú označené puncovou značkou slovenského Puncového úradu.

Rýdzosť zlata:

V niektorých krajinách EU (napr. Veľká Británia) je povolený predaj zliatin zlata s nízkou rýdzosťou - napr. 8-karátové alebo 10-karátové zlato. Predaj zlata s nižšou rýdzosťou ako 14-karátov je v SR zakázaný!

Používame cookies, aby sme mohli upraviť naše stránky tak, aby vám čo najviac vyhovovali. Ak budete naše stránky naďalej používať bez toho, že by ste si zmenili nastavenie, budeme to považovať za váš súhlas s používaním cookies na našich stránkach.Viac info